Emine Seda Öz Uslu

Uzm. Psk. Danışman

Emine Seda ÖZ USLU lisans eğitimini 1999 yılında Uludağ Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini ise 2007 yılında Ege Üniversitesi’nde yine Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde yapmıştır.

Almış olduğu eğitimler arasında İstanbul Aydın Üniversitesi’nde 450 saatlik Aile Danışmanlığı Sertifika Programı, Nisan Psikolojik Danışma Merkezinde Uzm. Psk. Danışman Filiz Çetin’den Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Byron ve Carol Norton’dan Deneyimsel Oyun Terapisi, Padem’den Dr Yehuda Shacham ve Dr Shulamit Niv’den Terapötik Kartlar Eğitimi, Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden EMDR 1. Düzey ve 2. Düzey Eğitimi, Fide Danışmanlık Merkezinde Prof. Dr. Ümran Korkmazlar tarafından verilen Çocuk ve Ergenler için EMDR 1. Düzey ve 2. Düzey eğitimi ve Rorschach ve Projektif Testler Derneğinden Rorschach ve CAT Testleri ile Çocuğun Ruhsal İşleyişinin Değerlendirilmesi eğitimi, Funda Akkapulun’dan Projektif Çizim Testleri, Prof.Dr. Serap Özer’den Çocuklarda BDT eğitimi ve Prof. Dr Doğan Şahin tarafından verilen Dinamik Psikoterepi Eğitimi bulunmaktadır.

 

Halen devam etmekte olduğu eğitimler ise Psikiyatrist Dr. Murat Dokur tarafından verilen Çift ve Aile Terapisi Eğitimi ve Somatik Deneyimleme Eğitimidir.